Xhaketë pune, NEO

21.00

NEO xhaketë pune është zgjidhje shumë e përshtatshme për të gjitha punët, profesionale dhe amatore njësoj. Është bërë me përzierje të fortë pambuku dhe poliestër.

SKU: 81-410-XL Kategori: , Brendi:

NEO xhaketë pune është zgjidhje shumë e përshtatshme për të gjitha punët, profesionale dhe amatore njësoj. Është bërë me përzierje të fortë pambuku dhe poliestër. Brezat e integruar dhe të rregullueshëm të gomës në fundin e hollë dhe në fundin e mëngëve lejojnë përshtatje të mirë duke ruajtur komoditetin maksimal të përdorimit. Xhepa për shumë qëllime përballojnë ngarkesa të larta dhe mund të mbajnë të gjitha mjetet e nevojshme për punë. Cilësia e produktit është e garantuar me certifikatën CE evropiane dhe procesin e prodhimit në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Markë NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhaketë pune, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua