Xhaketë pune, NEO

27.80

NEO 2 në 1 xhaketë pune është një zgjidhje inovative që lejon të shkëputni shpejt mëngët dhe të ndryshoni xhaketën në një jelek.

SKU: 81-310-L Kategori: , Brendi:

NEO 2 në 1 xhaketë pune është një zgjidhje inovative që lejon të shkëputni shpejt mëngët dhe të ndryshoni xhaketën në një jelek. Është bërë prej materiali me cilësi të lartë të përforcuar në zonat e ekspozuara ndaj konsumit. Shtresat e dyfishta të stituar sigurojnë qëndrueshmëri më të madhe dhe zonat reflektuese sigurojnë shikueshmërinë e përdoruesit. Xhepa të forta përballojnë ngarkesa të larta dhe mund të mbajnë të gjitha mjetet e nevojshme për punë. Materiali i frymëmarrjes është një avantazh i padiskutueshëm që siguron rehati të lartë në përdorim. Cilësia e produktit është e garantuar me certifikatën evropiane dhe procesin e prodhimit në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Markë NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Xhaketë pune, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua