Trenerkë pune për femra NEO

15.00

Bluza e rrobave të rrobave NEO të grave nga seria Woman Line është një produkt i lehtë dhe i rehatshëm i bërë nga pjesa prej 300 g / m2.

S’ka stok

SKU: 80-501-L Kategori: , Brendi:

Bluza e rrobave të rrobave NEO të grave nga seria Woman Line është një produkt i lehtë dhe i rehatshëm i bërë nga pjesa prej 300 g / m2. Materiali i butë siguron rehati në përdorim kur punoni në temperatura më të ulëta.
Bluza e xhupit ka 3 xhepa të zinxhirit. Mëngët janë të përfunduara me një elastik dhe perimetri në fund të këmishës së xhupit rregullohet me anë të kronometrave. Prerjet urbane dhe ngjyrat në modë ju lejojnë të përdorni produktin edhe jashtë punës.
Garancia e cilësisë është çertifikata dhe performanca evropiane në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trenerkë pune për femra NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua