Trenerkë pune – NEO

30.00

Trenerkë e punës NEO. Përforcimet e softshell mbi shpatullat, mëngët dhe anët ofrojnë rezistencë më të lartë ndaj dëmtimit mekanik. Prangat e integruara në hyrjen e mëngëve dhe një pranga e rregullueshme në shtresën e poshtme ju ndihmojnë të mbani ngrohtësi me rehati maksimale.

SKU: 81-555-M/L/XL Kategori: , Brendi:

Trenerkë e punës NEO. Përforcimet e softshell mbi shpatullat, mëngët dhe anët ofrojnë rezistencë më të lartë ndaj dëmtimit mekanik. Prangat e integruara në hyrjen e mëngëve dhe një pranga e rregullueshme në shtresën e poshtme ju ndihmojnë të mbani ngrohtësi me rehati maksimale. Trenerkë e punës dallohet nga një model tërheqës, kështu që mund ta përdorni edhe pas punës. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trenerkë pune – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua