Rroba pune – Neo Tools

42.50

Rroba pune NEO janë bërë nga një material me cilësi të lartë të përforcuar në zonat e ekspozuara ndaj konsumit.

SKU: 81-250-LD/M Kategori: , Brendi:

Rroba pune NEO janë bërë nga një material me cilësi të lartë të përforcuar në zonat e ekspozuara ndaj konsumit. Qepjet e trefishtë të rrobave përmirësojnë forcën e lidhjes, ekziston gjithashtu mundësia për të futur ‘pads’ në gju. Xhepat e forta lejojnë të mbajnë mjetet e nevojshme, dhe falë modelimit të një copë edhe xhepat me shumë ngarkesë nuk shkaktojnë siklet në punë. Pantallonat kanë xhep smartphone, më të madh se në modelet e mëparshme për të kryer modele me madhësi më të madhe të ekranit. Cilësia e produktit është e garantuar me certifikatë evropiane dhe procesin e prodhimit në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rroba pune – Neo Tools”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua