Pantollona më kaish – Bormann

25.00

Madhësia: LD/54
Materiali: 65% poliste , 35% pambuk
Ngjyra: Gri
Pesha e pëlhurës:260g/m2

SKU: BPP7008 Kategori: , Brendi:

Pantallona të punës Bormann BPP7008   janë të rehatshëm dhe të përshtatshëm nga linja e produkteve të veshjeve të punës për profesionistë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pantollona më kaish – Bormann”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua