Mbrojtëse e gjurit – NEO

12.80

Mbrojtësa e gjurit NEO sigurojnë mbrojtje të gjurit kundër brusjeve dhe gërvishtjeve. Mbulesa plastike eliminon pabarazinë, gjë që përmirëson ndjeshëm komoditetin e punës.

SKU: 97-536 Kategori: , Brendi:

Mbrojtësa e gjurit NEO sigurojnë mbrojtje të gjurit kundër brusjeve dhe gërvishtjeve. Mbulesa plastike eliminon pabarazinë, gjë që përmirëson ndjeshëm komoditetin e punës. Mbrojtje shtesë sigurohet nga futjet xhel që thithin ndikimet. Rripat fleksibël të neoprene, të rregullueshëm me Velcro, mbajnë në vend  gju duke mbajtur rehati. Markimi CE është një garanci e sigurisë që dëshmon se produkti i plotëson të gjitha kërkesat e BE-së. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbrojtëse e gjurit – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua