Këpuca pune OB – NEO TOOLS

33.00

Këpucat profesionale NEO sigurojnë mbrojtjen themelore në punë. Pjesa e sipërme është bërë nga materiali që mund të marrë frymë dhe ka ndërprerje për qarkullim më të madh të ajrit. Siguron komoditet të lartë dhe thith në mënyrë efikase goditjet për të garantuar siguri dhe komoditet.

Nr: 39 , 40 , 41 , 44 , 45

Këpucat profesionale NEO sigurojnë mbrojtjen themelore në punë. Pjesa e sipërme është bërë nga materiali që mund të marrë frymë dhe ka ndërprerje për qarkullim më të madh të ajrit. Siguron komoditet të lartë dhe thith në mënyrë efikase goditjet për të garantuar siguri dhe komoditet. Përfundimi i butë brenda ju lejon të shijoni rehati të lartë në punë.
Nr: 39 , 40 , 41 , 44 , 45

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këpuca pune OB – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua