Këpuca pune – NEO

44.00

Këpucët e punës NEO në madhësinë 40-45 janë mbrojtja themelore gjatë punës. E sipërmja është prej lëkure me cilësi të lartë, ka futje reflektuese për të garantuar shikueshmërinë e përdoruesit në të gjitha kushtet. E berë me material kundër rrëshqitjës e pajisur me një sistem thithjeje të goditjeve  garanton , siguri dhe rehati.

Këpucët e punës NEO në madhësinë 40-45 janë mbrojtja themelore gjatë punës. E sipërmja është prej lëkure me cilësi të lartë, ka futje reflektuese për të garantuar shikueshmërinë e përdoruesit në të gjitha kushtet. E berë me material kundër rrëshqitjës e pajisur me një sistem thithjeje të goditjeve  garanton , siguri dhe rehati. Futje kundër birë metalike dhe shputë metalike e përforcuar mbron nga dëmtimet mekanike. Falë përfundimit të butë brenda këpucëve, rehatia në punë mbetet e lartë. Markimi CE është një garanci e sigurisë, dëshmon që produkti i plotëson të gjitha kërkesat e BE-së. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Këpuca pune – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua