Dorëza pune, NEO

9.90

Dorezat e punës NEO me madhësi 10 “, të cilat sigurojnë mbrojtje nga pluhuri, gërvishtjet dhe kushtet e dëmshme në punë.

SKU: 97-605 Kategori: , Brendi:

Dorezat e punës NEO me madhësi 10 “, të cilat sigurojnë mbrojtje nga pluhuri, gërvishtjet dhe kushtet e dëmshme në punë. Produkti është bërë prej lëkure sintetike me cilësi të lartë, me rezistencë të lartë. Dorezat ofrojnë komoditet në përdorim, markë CE është garanci e sigurisë dhe dëshmon se produkti i plotëson të gjitha kërkesat evropiane, markë NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dorëza pune, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua