Doreza pune lekure – NEO TOOLS

10.00

Doreza pune NEO me madhësi 10 “.  Sigurojnë mbrojtje të duarve nga papastërtitë, gërvishtjet dhe kushtet e dëmshme në punë.

SKU: 97-606 Kategori: , Brendi:

Doreza pune NEO me madhësi 10 “.  Sigurojnë mbrojtje të duarve nga papastërtitë, gërvishtjet dhe kushtet e dëmshme në punë. Ato janë bërë me lëkurë derri me cilësi të lartë. Marka NEO përmbush pritjet e profesionistëve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Doreza pune lekure – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua