Doreza pune – GRAPHITE

9.30

Doreza pune GRAPHITE .Të bërë prej lëkure sintetike dhe pëlhurë elastike , ato sigurojnë një kontroll të sigurt të dorës.

SKU: 97G100 Kategori: , Brendi:

Doreza pune GRAPHITE .Të bërë prej lëkure sintetike dhe pëlhurë elastike , ato sigurojnë një kontroll të sigurt të dorës. Dorezat kanë rezistencë ndaj gërryesit në klasën 2, prerë rezistencën me një mjet të mprehtë në klasën 1. Produkti është i çertifikuar CE .

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Doreza pune – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua