Kuti per vegla pune – TOPEX

25.00

Karrocë dore kuti TOPEX , me dimensione 37 x 42 cm, është një karrocë e gjithanshme për trajtimin e rehatshëm të sendeve të ndryshme deri në 35 kg.

SKU: 79R306 Kategori: , Brendi:

Karrocë dore kuti TOPEX , me dimensione 37 x 42 cm, është një karrocë e gjithanshme për trajtimin e rehatshëm të sendeve të ndryshme deri në 35 kg. Shufra shtesë ngurtësojnë strukturën, thjesht nxirrni ato nga fundi i kutisë dhe instaloni në pjesën e sipërme të mureve. Kur paloset karroca kërkon pak hapësirë, që lejon ruajtjen si p.sh. një bagazh makine. Doreza teleskopike që shtrihet në 2 lartësi lejon përputhjen fleksibël me lartësinë e përdoruesit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti per vegla pune – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua