Kolicë bartese heavy duty deri 200 kg

49.00

Karrocë bartëse NEO , me dimensionet bazë 350 x 180 mm, është një karrocë dore e fortë, e salduar, me dy rrota, me kapacitet deri në 200 kg. Dorezat janë të veshura me plastikë dhe kanë roje gishti për kontroll më të mirë dhe manovrim më të lehtë me karrocë

SKU: 84-401 Kategori: , Brendi:

Karrocë bartëse NEO , me dimensionet bazë 350 x 180 mm, është një karrocë dore e fortë, e salduar, me dy rrota, me kapacitet deri në 200 kg. Dorezat janë të veshura me plastikë dhe kanë roje gishti për kontroll më të mirë dhe manovrim më të lehtë me karrocë. Rrota të mëdha 10 “pneumatike me rripa metalikë lejojnë përdorimin e karrocës në sipërfaqe të ndryshme. Mbulesa metalike mbron rrotat dhe përmirëson qëndrueshmërinë e ngarkesës në karrocë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kolicë bartese heavy duty deri 200 kg”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua