Aporat saldimi MMA 200A

159.00

Fuqia: 9.4kVA
Max. elektrodë: Ø 5.0mm
Rryma e saldimit (max): 200A

SKU: BIW2000 Kategori: , Brendi:

BIW2000 është makina më e fortë e saldimit me inverter 230V me 60% rendiment dhe tregues dixhital aktual, IGBT, fillimi i nxehtë, forca ARC, mbrojtja termike kundër shkopit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aporat saldimi MMA 200A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua