Vinç Topex, 2T

59.00

Vinç me zinxhir TOPEX, 2T, ka zinxhir me gjatësi 2.5 m

SKU: 97X072 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Vinç me zinxhir TOPEX, 2T, ka zinxhir me gjatësi 2.5 m. Është mjet i përsosur për punëtoritë dhe pajisjet e garazhit. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vinç Topex, 2T”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua