Vinç 15 T – Neo Tools

69.00

Ngritës hidraulik 15 t NEO (numrat e referencës 11-704). Ndërtimi i fortë siguron qëndrueshmëri dhe siguri. Ngritja shkon nga 231 deri në 498 mm, pesha maksimale 15 t.

SKU: 11-704 Kategori: , , Brendi:

Ngritës hidraulik 15 t NEO (numrat e referencës 11-704). Ndërtimi i fortë siguron qëndrueshmëri dhe siguri. Ngritja shkon nga 231 deri në 498 mm, pesha maksimale 15 t. Përveç kësaj, Vinçi NEO dallohet për nga dimensionet dhe pesha e tij e vogël, gjë që lehtëson transportin e pajisjes.

Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Certifikata TÜV garanton cilësinë dhe besueshmërinë e lartë të produktit.

Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vinç 15 T – Neo Tools”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua