Thikë – NEO TOOLS

10.00

Thikë NEO ka një teh të bërë prej çeliku 440 me gjatësi 7 cm. Strehimi i titanit siguron jetë të gjatë të mjeteve. Bllokimi kundër mbylljes së papritur siguron sigurinë gjatë punës.

SKU: 63-025 Kategori: , , Brendi:

Thikë NEO ka një teh të bërë prej çeliku 440 me gjatësi 7 cm. Strehimi i titanit siguron jetë të gjatë të mjeteve. Bllokimi kundër mbylljes së papritur siguron sigurinë gjatë punës. Mbulesa e qëndrueshme e najlonit e bën deponimin dhe transportin më të lehtë. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thikë – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua