Skallper për tela NEO

11.00

Skallper për tela NEO, gjatësi 140 mm. Për tela me diametër 0.5-6 mm² (AWG 10-20) dhe 8-13 mm².

SKU: 01-524 Kategori: , , Brendi:

Skallper për tela NEO, gjatësi 140 mm. Për tela me diametër 0.5-6 mm² (AWG 10-20) dhe 8-13 mm². Stripper Wire për kabllot me bosht të përbashkët RG6 / 59. Mjet përfshin shkallët në cm dhe inç. Dy komponentë, dorezë ergonomike e bërë nga TPR dhe ABS përmirëson komoditetin e punës.Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skallper për tela NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua