Sharrë këndore 600mm – NEO TOOLS

49.00

Gjatësia e tehut: 600 mm
Dhembë për inch: 18

SKU: 44-600 Kategori: , Brendi:

Projektuar për prerje horizontale dhe vertikalë në kënde 15 °, 22.5 °, 30 °, 36 °, 45 ° dhe 90 °. Lartësia maksimale e prerjes është 155 mm, gjerësia për këndin 90 ° është 175 mm, dhe për këndin 45 ° është 111 mm. Tehu shumë efikase prej 18 dhëmbësh për inch e bën përdorimin e produktit më të lehtë. Doreza e rehatshme plastike përshtatet mirë në dorë për rehati më të mirë në punë. Certifikata TÜV Rheinland garanton cilësi dhe besueshmëri të lartë të produktit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë këndore 600mm – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua