Prerëse gypi

6.20

Prerësja e tubave TOPEX është projektuar për prerje të shpejtë dhe të lehtë të tubave të bakrit dhe aluminit me diametër 3-32 mm pa deformim të murit të tubave.

SKU: 34D032 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Prerësja e tubave TOPEX është projektuar për prerje të shpejtë dhe të lehtë të tubave të bakrit dhe aluminit me diametër 3-32 mm pa deformim të murit të tubave. Tehu mund të ndryshohet, e cila lejon për shumë vite të përdorimit. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerëse gypi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua