Prerës për gypë 42mm – TOPEX

14.00

Prerës gypi TOPEX për prerje të shpejtë dhe të përshtatshme të tubave PVC, PP dhe PE me diametër 0 – 42 mm pa deformuar muret e gypit.

SKU: 34D034 Kategori: , , Brendi:

Prerës gypi TOPEX për prerje të shpejtë dhe të përshtatshme të tubave PVC, PP dhe PE me diametër 0 – 42 mm pa deformuar muret e gypit. Ka një trup metalik. Mundësia e ndryshimit të tehut lejon shumë vite funksionimin e mjetit. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerës për gypë 42mm – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua