Makinë për prerjen e keramikave 750mm – Bormann

185.00

Dimenzionet prerëse: 630/445mm

SKU: BTC2200 Kategori: , , Brendi:

Makina e pllakave në madhësi të mesme të serisë BORMANN PRO përfshijnë bazën e aluminit, rregullimin e lartësisë së prerjes dhe prerjen e diskut me kushineta.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë për prerjen e keramikave 750mm – Bormann”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua