Set për smartphone 73 cop

30.00

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 73 copë . Seti prej 30 copash kaçavidë dhe 31 copë kaçavidë precize të bëra prej çeliku të kromiumit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve. Dorezat ergonomike të veshura me materiale kunder rrëshqitjes sigurojnë rehati të lartë në punë.

SKU: 06-115 Kategori: , , Brendi:

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 73 copë . Seti prej 30 copash kaçavidë dhe 31 copë kaçavidë precize të bëra prej çeliku të kromiumit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve. Dorezat ergonomike të veshura me materiale kunder rrëshqitjes sigurojnë rehati të lartë në punë. Trajtimi përmban mekanizëm ingranazhi me raketë që lejon të kurseni kohë kur punoni. Për më tepër, seti përmban tre zgjatime fleksibël dhe dy të ngurtë që e bëjnë punën shumë më të lehtë. NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set për smartphone 73 cop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua