Set për smartphone 44 cop – NEO TOOLS

20.00

Seti për riparimin e smartphonav NEO, 44 copë përmban 34 këshilla precize për modelet e njohura të smartphone, përfshirë 6 mikrosocketa. Kompleti gjithashtu përmban magnetizues dhe demagnetizues, thelbësor për të punuar me elektronikë.

SKU: 06-113 Kategori: , , Brendi:

Seti për riparimin e smartphonav NEO, 44 copë përmban 34 këshilla precize për modelet e njohura të smartphone, përfshirë 6 mikrosocketa. Kompleti gjithashtu përmban magnetizues dhe demagnetizues, thelbësor për të punuar me elektronikë. Për më tepër, njëra anë e rasteve është e pajisur me 4 kontejnerë të mëdhenj me bravë të çastit për sende të vogla dhe vida. Mbajtësi i dy kaçavidave përbërës me majë rrotulluese e bën funksionimin shumë më të lehtë. Të gjitha artikujt vijnë në kuti kompakte, të lehta për tu transportuar dhe ruajtur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set për smartphone 44 cop – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua