Set me kaqavida rryme 5 cop + tester 230 V

12.90

Set kaçavidave TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili nga pesë kaçavidat e bëra prej çeliku me cilësi të lartë krom-molibden, të izoluar. Përveç kësaj, përfshihet një testues i instalimeve elektrike 125-250V.

SKU: 39D150 Kategori: , , Brendi:

Set kaçavidave TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili nga pesë kaçavidat e bëra prej çeliku me cilësi të lartë krom-molibden, të izoluar. Përveç kësaj, përfshihet një testues i instalimeve elektrike 125-250V. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me materiale jo rrëshqitës siguron rehati dhe siguri gjatë punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me kaqavida rryme 5 cop + tester 230 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua