Set me burgia per hekur 15 cop – GRAPHITE

13.00

Një grup i burgiav HSS – hex, dhe stërvitjet muraturë GRAPHITE (Ref. 55H225) me diametër nga 2.0 deri në 8.0 mm është ideal si një plotësues i pajisjeve të secilit stërvitje të çekiçit ose aku me funksionin e shpimit të çekiçit.

SKU: 55H225 Kategori: , , Brendi:

Një grup i burgiav HSS – hex, dhe stërvitjet muraturë GRAPHITE (Ref. 55H225) me diametër nga 2.0 deri në 8.0 mm është ideal si një plotësues i pajisjeve të secilit stërvitje të çekiçit ose aku me funksionin e shpimit të çekiçit. Kutia kompakte për ruajtje të përshtatshme në kutinë e mjeteve, kabinetin e mjeteve ose çantën e mjeteve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me burgia per hekur 15 cop – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua