Set me burgia 3,4,5,6,8 mm- 10 cop

9.00

Për metalet HSS 3, 4, 5, 6, 8 mm,
Për beton 3, 4, 5, 6, 8 mm

SKU: 55H210 Kategori: , Brendi:

Set i bugiav GRAPHITE për metal dhe beton, me diametër nga 3.0 deri 8.0 mm, është ideal si një pajisje shtesë për çdo burmashin ose aku. Kutia kompakte ju lejon të vendosni komplet në një kuti, kabinet ose qese mjetesh.

Për metalet HSS 3, 4, 5, 6, 8 mm,
Për beton 3, 4, 5, 6, 8 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me burgia 3,4,5,6,8 mm- 10 cop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua