Set kaçavida Topex, 5 copë

5.50

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY. Në secilin prej pesë kaçavidave, shufra është bërë prej çeliku të qëndrueshëm kromi vanadium që garanton jetëgjatësi të gjatë të veglave.

SKU: 39D934 Kategori: , , Brendi:

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY. Në secilin prej pesë kaçavidave, shufra është bërë prej çeliku të qëndrueshëm kromi vanadium që garanton jetëgjatësi të gjatë të veglave. Pika magnetike e bërë nga çeliku i thekur bën përdorimin më të lehtë të mjetit. Trajtimi ergonomik i plastikës që është i veshur me material anti-slip dhe jep rehati dhe siguri gjatë punës. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set kaçavida Topex, 5 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua