Set kaçavida percize 8 cop – NEO

16.00

Kompleti i kaçavidave precize NEO përfshin dorezën dhe 7 copa të dyanshme 120 mm (të sheshta, kryq, Torx dhe gjashtëkëndor). Maje magnetike me kaçavidë janë bërë nga çeliku i molibdenit të kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm.

SKU: 04-227 Kategori: , , Brendi:

Kompleti i kaçavidave precize NEO përfshin dorezën dhe 7 copa të dyanshme 120 mm (të sheshta, kryq, Torx dhe gjashtëkëndor). Maje magnetike me kaçavidë janë bërë nga çeliku i molibdenit të kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Fole rrotulluese në dore lejon shtrëngimin e saktë të vidhave. Dy doreza materiale janë rezistente ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set kaçavida percize 8 cop – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua