Set kaçavida 27 copë – TOPEX

13.00

Set i kaçavidave dhe bitav TOPEX është shumë i dobishëm në punët mekanike dhe aktivitetet DIY. Material çeliku të qëndrueshëm të kromit vanadium që garanton jetëgjatësi . Maja magnetike e bërë nga çeliku i ngurtësuar e bën më të lehtë përdorimin e mjetit.

SKU: 39D887 Kategori: , , Brendi:

Set i kaçavidave dhe bitav TOPEX është shumë i dobishëm në punët mekanike dhe aktivitetet DIY. Material çeliku të qëndrueshëm të kromit vanadium që garanton jetëgjatësi . Maja magnetike e bërë nga çeliku i ngurtësuar e bën më të lehtë përdorimin e mjetit. Doreza plastike ergonomike është e veshur me material kundër rrëshqitjes dhe siguron rehati dhe siguri gjatë punës. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set kaçavida 27 copë – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua