Set i kaqavidave 8 cop – TOPEX

22.00

Një grup i kaçavidave 1000V TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili prej shtatë vidave kaçavidë është prej çeliku vanadium me cilësi të lartë, të izoluar.

SKU: 39D674 Kategori: , , Brendi:

Një grup i kaçavidave 1000V TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili prej shtatë vidave kaçavidë është prej çeliku vanadium me cilësi të lartë, të izoluar.
Përveç kësaj, përfshihet një testues i instalimeve elektrike 125-250V. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me materiale pa shqip siguron rehati dhe siguri gjatë punës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaqavidave 8 cop – TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua