Set i kaqavidave 6 cop – NEO

12.00

Set i kaçaidav NEO përfshijnë 6 kacavida: të sheshtë dhe kryq. Mbathja e kaçavidave është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Tehu me kaçavidë u trajtua me nxehtësi për të marrë ngurtësi dhe rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit. Kaçavida ka majë magnetike.

SKU: 04-205 Kategori: , , Brendi:

Set i kaçaidav NEO përfshijnë 6 kacavida: të sheshtë dhe kryq. Mbathja e kaçavidave është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Tehu me kaçavidë u trajtua me nxehtësi për të marrë ngurtësi dhe rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit. Kaçavida ka majë magnetike. Forma e trajtës tre-lobulare me pjesën tjetër të profilizuar të gishtit zvogëlon përpjekjen e duarve gjatë punës dhe lehtëson marrjen e çift rrotullues të duhur. Dy doreza materiale parandalojnë rrëshqitjen në dorë, është gjithashtu rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Seti është në varësen e dobishme për të mbajtur rendin më të madh. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaqavidave 6 cop – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua