Set i kaçavidave Topex, 9 copë

12.00

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY.

SKU: 39D930 Kategori: , , Etiketa: , , Brendi:

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY. Në secilin prej nëntë kaçavidave, trupi (shufra) është bërë prej çeliku të vjetër të kromit vanadium që garanton jetëgjatësi të madhe të veglave. Pika magnetike e bërë nga çeliku i thekur bën përdorimin më të lehtë të mjetit. Trajtimi ergonomik i plastikës është i veshur me material anti-slip dhe mundëson rehati dhe siguri gjatë punës. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave Topex, 9 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua