Set i kaçavidave Topex, 6 copë

9.50

Set i kaçavidave TOPEX është projektuar për të vepruar në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V.

SKU: 39D155 Kategori: , , Brendi:

Set i kaçavidave TOPEX është projektuar për të vepruar në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V. Secila nga pesë kaçavidat është bërë nga çeliku me molibden kromi me cilësi të lartë dhe është i izoluar. Përveç kësaj, pajisja përfshin testuesin e tensionit 125-250 V. Dora e profilizuar përshtatet mirë në dorë për një rehati më të mirë në punë. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave Topex, 6 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua