Set i kaçavidave me bit 58 copë

33.00

Kompleti i kaçavidave dhe bitav NEO përfshin 58 elementë të cilësisë më të lartë. Materiali e kaçavidave është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke siguruar jetëgjatësi të gjatë. Kaçavidat kanë majë magnetike.

SKU: 04-211 Kategori: , , Brendi:

Kompleti i kaçavidave dhe bitav NEO përfshin 58 elementë të cilësisë më të lartë. Materiali e kaçavidave është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke siguruar jetëgjatësi të gjatë. Kaçavidat kanë majë magnetike. Forma e trajtës tre-lobulare me pjesën tjetër të profilizuar të gishtit zvogëlon përpjekjen e duarve gjatë punës dhe lehtëson marrjen e çift rrotullues të duhur. Doreza me dy materiale parandalojnë rrëshqitjen në dorë, është gjithashtu rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. E gjithë kjo, së bashku me 10 kaçavida precize të cilësisë më të lartë dhe 40 bitvë me forma dhe madhësi të ndryshme, të mbyllura në rastin e dobishëm, duke e bërë më të lehtë transportimin dhe ruajtjen. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave me bit 58 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua