Set i kaçavidave 8 copë

19.00

Ky SET NEO përfshinë 8 kaçavida. Boshti kryesorë i kaçavidës është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm.

SKU: 04-207 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Ky SET NEO përfshinë 8 kaçavida. Boshti kryesorë i kaçavidës është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Po ashtu, është trajtuar me nxehtësi për të marrë fortësi të përshtatshme dhe rezistencë ndaj lakimit. Dy dorezat materiale parandalojnë rrëshqitjen në dorë, gjithashtu është rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 8 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua