Set i kaçavidave 7 copë, NEO

19.00

Set I kaçavidave NEO, këto kaçavida janë bërë prej çeliku jashtëzakonisht të fortë S2. Majet e kaçavidave trajtohen me nxehtësi për të siguruar rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC.

SKU: 84-232 Kategori: , , Brendi:

Set I kaçavidave NEO, këto kaçavida janë bërë prej çeliku jashtëzakonisht të fortë S2. Majet e kaçavidave trajtohen me nxehtësi për të siguruar rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC. Kaçavidët përmbajnë pjesë magnetike, të forcuara. Forma tre-lobulare e trajtuar me pjesën e përparme të gishtit zvogëlon përpjekjet e dorës gjatë punës dhe lehtëson rrotullimin. Dorezat e materialeve parandalojnë rrëshqitjen në dorë, gjithashtu është rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Mjetet dorëzohen në tabaka të përshtatshme plastike të formuar që i përshtatet veglave. Cilësia e mjeteve konfirmohet me certifikatën TÜV dhe garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 7 copë, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua