Set i kaçavidavë 7 copë – NEO TOOLS

19.00

Set kaçavida NEO . Kaçavidave janë bërë nga çeliku jashtëzakonisht i fortë S2. Janë trajtuar me nxehtësi për të marrë rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC.

SKU: 84-231 Kategori: , , Brendi:

Set kaçavida NEO . Kaçavidave janë bërë nga çeliku jashtëzakonisht i fortë S2. Janë trajtuar me nxehtësi për të marrë rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë 56 HRC. Forma e trajtës tre-lobulare me pjesën tjetër të profilizuar të gishtit zvogëlon përpjekjen e duarve gjatë punës dhe lehtëson marrjen e çift rrotullues të duhur. Doreza me dy materiale parandalojnë rrëshqitjen në dorë, është gjithashtu rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Cilësia e mjetit konfirmohet me certifikatën TÜV . Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidavë 7 copë – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua