Set i kaçavidave 5 copë – NEO

24.00

Seti i kaçavidave me ndikim NEO përmban 5 kaçavida të sheshta dhe kryq. Pjesa e kaçavidave është bërë nga çeliku jashtëzakonisht i qëndrueshëm S2. Maja e punës e majës është trajtuar me nxehtësi, falë së cilës u morë fortësia e duhur dhe rezistenca e përkuljes prej 56 HRC.

SKU: 04-240 Kategori: , , Brendi:

Seti i kaçavidave me ndikim NEO përmban 5 kaçavida të sheshta dhe kryq. Pjesa e kaçavidave është bërë nga çeliku jashtëzakonisht i qëndrueshëm S2. Maja e punës e majës është trajtuar me nxehtësi, falë së cilës u morë fortësia e duhur dhe rezistenca e përkuljes prej 56 HRC. Kaçavida ka një majë magnetike dhe një dorezë rrahjeje. Forma trekëndore e dorezës me mbështetësin e gishtit të kontur zvogëlon ngarkesën në dorën tuaj gjatë punës dhe ju ndihmon të arrini çift rrotullues optimal. Doreza me dy materiale parandalon rrëshqitjen në dorë dhe është rezistente ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 5 copë – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua