Set i kaçavidave 5 cop – NEO

15.00

Seti i kaçavidave precize NEO përfshin 5 kaçavida: kryq dhe të sheshtë të çarë. Shkopi i kaçavidave është bërë nga çeliku i molibdenit të kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Kaçvidat trajtohen me nxehtësi për të marrë rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë.

SKU: 04-225 Kategori: , , Brendi:

Seti i kaçavidave precize NEO përfshin 5 kaçavida: kryq dhe të sheshtë të çarë. Shkopi i kaçavidave është bërë nga çeliku i molibdenit të kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Kaçvidat trajtohen me nxehtësi për të marrë rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë. Kaçavida ka majë magnetike. Fole rrotulluese në dore lejon shtrëngimin e saktë të vidhave. Dorezat me dy materiale janë rezistente ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 5 cop – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua