Set i kaçavidave 30 cop – NEO

25.00

Kompleti i kaçavidave NEO përfshin 30 elementë të cilësisë më të lartë. Materiali i kaçavidave është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke siguruar jetë të gjatë. Kaçavidat kanë majë magnetike

SKU: 04-209 Kategori: , , Brendi:

Kompleti i kaçavidave NEO përfshin 30 elementë të cilësisë më të lartë. Materiali i kaçavidave është bërë prej çeliku S2 jashtëzakonisht të qëndrueshëm, duke siguruar jetë të gjatë. Kaçavidat kanë majë magnetike. Forma e trajtës tre-lobulare me pjesën tjetër të profilizuar të gishtit zvogëlon përpjekjen e duarve gjatë punës dhe lehtëson marrjen e çift rrotullues të duhur. Dorezat me dy materiale parandalojnë rrëshqitjen në dorë, është gjithashtu rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. E gjithë kjo, së bashku me 8 kaçavida precize të cilësisë më të lartë dhe 16 bit me forma dhe madhësi të ndryshme, të mbyllura në paketim e dobishëm, duke e bërë transportin dhe ruajtjen më të lehtë. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 30 cop – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua