Set i kaçavidave 20 copë, TOPEX

11.50

Set i kaçavidave TOPEX, është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet tjera. Në secilën prej gjashtë kaçavidave, shufra është bërë prej çeliku, krom vanadium që garanton jetëgjatësi të madhe të veglave.

SKU: 39D931 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Set i kaçavidave TOPEX, është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet tjera. Në secilën prej gjashtë kaçavidave, shufra është bërë prej çeliku, krom vanadium që garanton jetëgjatësi të madhe të veglave. Pika magnetike e bërë nga çeliku i thekur bën përdorimin më të lehtë të mjetit. Dizajni ergonomik i plastikës është i veshur me material të parrëshqitshëm dhe garanton rehati dhe siguri gjatë punës. Të gjitha këto, me 14 copa të formave dhe madhësive të ndryshme, vijnë në një kuti të përshtatshëme për transport dhe magazinim të lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 20 copë, TOPEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua