Set i danave dhe kaçavidave – NEO

65.00

Seti i veglave NEO përbëhet nga 33 elementë të përbërë nga çeliku vanadium të kromit me cilësi të lartë. Kompleti përfshin pincë universale dhe të zgjatura, kaçavida (të sheshta dhe të kryqëzuara), kthesë 1/4 “.

SKU: 08-631 Kategori: , , Brendi:

Seti i veglave NEO përbëhet nga 33 elementë të përbërë nga çeliku vanadium të kromit me cilësi të lartë. Kompleti përfshin pincë universale dhe të zgjatura, kaçavida (të sheshta dhe të kryqëzuara), kthesë 1/4 “. Kompleti përfshin një grup të pasur me prizat 1/4” (në madhësi nga 5 deri në 14 mm) dhe copa kaçavidë (kryq, hex, etj.) Torx me një vrimë. Qëndrueshmëria e lartë e pjesëve të kaçavidave është arritur falë përdorimit të çelikut S2. Plotësues janë shtrirje të dobishme, një varen dhe një përshtatës tip. E tërë është dorëzuar në një rast praktik. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i danave dhe kaçavidave – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua