Set e burgia 22 cop – GRAPHITE

16.50

Set i burgiav dhe pjesëve të bitave HSS GRAPHITE me diametër stërvitje nga 3.0 në 8.0 mm dhe copa në dy gjatësi: 25 dhe 50 mm është ideal si një plotësues i pajisjes së çdo stërvitje ose aku.

SKU: 55H215 Kategori: , , Brendi:

Set i burgiav dhe pjesëve të bitave HSS GRAPHITE me diametër stërvitje nga 3.0 në 8.0 mm dhe copa në dy gjatësi: 25 dhe 50 mm është ideal si një plotësues i pajisjes së çdo stërvitje ose aku. Kutia kompakte për ruajtje të përshtatshme në kutinë e mjeteve, kabinetin e mjeteve ose çantën e mjeteve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set e burgia 22 cop – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua