Kaçavida per smartphone set 69 copë

30.00

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 69 copë. Seti prej 55 copash kaçavidë dhe 9 bazat e bëra prej çeliku të kromit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve.

SKU: 06-116 Kategori: , , Brendi:

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 69 copë. Seti prej 55 copash kaçavidë dhe 9 bazat e bëra prej çeliku të kromit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve. Dorezat ergonomike të veshura me materiale jo-rrëshqites sigurojnë rehati të lartë në punë. Trajtimi përmban mekanizëm ingranazhi me raketë që lejon të kurseni kohë kur punoni. Për më tepër, seti përmban dy zgjatime fleksibël dhe një të ngurtë që e bëjnë punën shumë më të lehtë. NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kaçavida per smartphone set 69 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua