Set i gidoreve dhe çelsave 1/4″, 1/2″, 96 cop

89.00

Set i gidore fole TOPEX 1/4 “, 1/2” përmban 96 copë të organizuara në kuti plastike të përshtatshme dhe të qëndrueshme. Të gjitha pjesët janë prej çeliku me cilësi të lartë që garanton jetëgjatësinë e shumë viteve të mjeteve.

SKU: 38D649 Kategori: , , Brendi:

Set i gidore fole TOPEX 1/4 “, 1/2” përmban 96 copë të organizuara në kuti plastike të përshtatshme dhe të qëndrueshme. Të gjitha pjesët janë prej çeliku me cilësi të lartë që garanton jetëgjatësinë e shumë viteve të mjeteve. Seti përmban një gamë të gjerë të bazave, copa të njohura të shoferit, dorezë për copa, dy raketa, spaners të kombinimit dhe pajisje shtesë. Seti ka një gamë të gjerë të aplikacioneve në punime të vogla montimi, riparime automjetesh dhe makinash dhe punimesh të tjera në shtëpi dhe garazh për çdo entuziast të DIY. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i gidoreve dhe çelsave 1/4″, 1/2″, 96 cop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua