Gidore Topex, 1/2 dhe 3/8

12.60

Gidore TOPEX, gjatësia 135 mm, përmban dy sheshe (pjesë, forma) me madhësi 1/2″ dhe 3/8″.

SKU: 38D543 Kategori: , , Brendi:

Gidore TOPEX, gjatësia 135 mm, përmban dy sheshe (pjesë, forma) me madhësi 1/2″ dhe 3/8″. Është bërë prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium që garanton jetëgjatësi të gjatë të produktit. 72 forma (levizje), mekanizmi i shtrëngimit të dhëmbëve lejon operacion të saktë. Doreza plastike ergonomike është e veshur me material anti-slip dhe mundëson siguri dhe rehati gjatë punës. Procesi i prodhimit në përputhje me DIN 3122 garanton besueshmërinë e produktit. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gidore Topex, 1/2 dhe 3/8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua