Gidore set me bit 24 copë

17.00

Gidore me bit set 24 copë GRAPHITE , për punë të thjeshtë dhe praktike.

SKU: 56H610 Kategori: , , Brendi:

Gidore me bit set 24 copë GRAPHITE , për punë të thjeshtë dhe praktike. Kuti kompakte. Gidorja lejon elemente të forta dhe të shpejta të vidhosjes dhe pastrimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gidore set me bit 24 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua