Gidore NEO

17.50

Doreza teleskopike e NEO-së e trajtuar me trupin e bërë nga çeliku i kromit vanadium, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122.

SKU: 08-502 Kategori: , , Etiketa: , , Brendi:

Doreza teleskopike e NEO-së e trajtuar me trupin e bërë nga çeliku i kromit vanadium, mjet i prodhuar në përputhje me DIN 3122. 72 mekanizmi i shtrëngimit të dhëmbëve lejon operacion të saktë dhe është bërë nga çeliku molibden i kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm që përmirëson jetëgjatësinë e mjeteve. Dy materialet ergonomike trajtohen për një komfort më të mirë të punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gidore NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua